Digital Signage

Słowo Digital Signage jest mylące, ale w rzeczywistości jest to prosty i skuteczny sposób rozpowszechniania informacji oraz istotny element wystroju wnętrz. Digital signage to metoda prezentacji treści multimedialnych, która opiera się na wykorzystaniu obrazów cyfrowych jako nośników. Do tworzenia systemów digital signage wykorzystujemy nowoczesne i sprawdzone technologie, począwszy od monitorów LCD i ekranów LED, poprzez monitory interaktywne, projektory, tablice interaktywne, aż po projekcje holograficzne.

Digital signage umożliwia zautomatyzowane zarządzanie treścią, dopasowuje przekaz do określonej grupy odbiorców poprzez zdefiniowanie reguł wyświetlanych treści. Największą zaletą tego systemu jest jego wszechstronność, można go wykorzystać zarówno do celów informacyjnych, jak i promocyjnych. Rozwiązanie najczęściej stosowane jest w handlu, urzędach, na lotniskach i dworcach, a także w hotelach i nieruchomościach komercyjnych. Nośniki Digital Signage przeznaczone są do użytku przez całą dobę. Sprzedajemy produkty SCEO® przeznaczone do ciągłej eksploatacji.

SYSTEM DIGITAL SIGNAGE

Jako jedna z czołowych firm w Polsce, stale obserwujemy trendy i eksperymentujemy z nowymi technologiami, aby dostarczać naszym klientom skuteczne i kompleksowe rozwiązania. Jesteśmy kreatywnym i innowacyjnym zespołem, dlatego dostarczamy najbardziej efektywne rozwiązania spełniające wszystkie oczekiwania naszych klientów.

Nasi klienci są odpowiedzialni za zdefiniowanie wymagań i przekazanie ich nam, to podstawa naszej pracy. Gwarantujemy, że każdy element wyposażenia jest specjalnie dostosowany do Twoich potrzeb. Nasza technologia medialna jest zawsze dostosowana do przedmiotu, celu i przeznaczenia. Oferujemy kompleksowe wdrożenie systemu digital signage. Indywidualnie tworzone przez nas oprogramowanie SCEO SOFTWARE® umożliwia klientom szybką i łatwą zmianę wyświetlanych informacji. Gwarantujemy, że nasi pracownicy przejdą szkolenia z prawidłowego użytkowania naszych produktów oraz wsparcie techniczne w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

 

GDZIE WYKORZYSTYWANY JEST DIGITAL SIGNAGE?

REKLAMA

System Digital Signage to skuteczny sposób promocji kampanii. Multimedialne prezentacje treści pozwalają nam wyświetlać reklamy atrakcyjniejsze i skuteczniejsze niż tradycyjne nośniki informacji, takie jak ulotki, plakaty czy tradycyjne banery. Treści reklamowe mogą być wyświetlane w różnych rodzajach mediów, na przykład w telewizji, radiu, prasie i Internecie. System przeznaczony jest do współpracy z ekranami LED, monitorami LCD lub infokioskami. Jest bardziej atrakcyjny dla reklamodawców niż tradycyjne media. Nasze rozwiązania ułatwiają wprowadzanie interaktywnych reklam, które natychmiast reagują na potrzeby, zachowania i czynniki zewnętrzne klientów.

PRZEKAZ INFORMACJI

Przekaz informacji skutecznie zastępuje tradycyjne billboardy, plakaty czy banery, które są analogowe. Jest to powszechna metoda przesyłania informacji, która ma zastosowanie zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, może być również stosowana w pojazdach lub budynkach. Digital signage stosowane jest w centrach handlowych, klubach, hotelach, restauracjach to tylko kilka przykładów. To nowatorskie rozwiązanie może być wykorzystane jako system kolejkowy w miejscu pracy, katalog biblioteczny, a nawet jako system rozkładu jazdy czy lotów. Często do przekazywania informacji wykorzystuje się digital signage, systemy te obejmują ekrany dotykowe zwane infokioskami, interaktywne totemy i wayfindery, które mogą służyć jako interaktywna mapa galerii handlowej, system umawiania wizyt lekarskich lub jako publiczne punkty dostępu do Internetu.

INSTALACE DEKORACYJNE

Oznakowanie może być wykorzystane jako element artystyczny i dekoracyjny. O unikalnych podejściach możesz dowiedzieć się w dziale SCEO Custom Project. Siatka LED wykorzystywana jest do prezentacji multimedialnych na elewacjach budynków, treści te mogą zawierać zarówno treści reklamowe, informacyjne, jak i rekreacyjne oraz kulturalne. Takie podejście umożliwia galeriom handlowym czy muzeom prezentację treści, które wcześniej były ograniczone przez analogowych operatorów. System Digital Signage idealnie sprawdza się w muzeach wykorzystujących multimedia. Wymiana informacji wszystkimi zmysłami jest obecnie celem wielu interaktywnych eksponatów.

Infokiosk i totem Digital Signage

Infokioski informacyjne w postaci pionowych, wolnostojących totemów przydają się w przypadku niewielkich powierzchni wystawienniczych. Mają przykuwać uwagę z daleka i będą pełnić rolę interaktywnych plakatów lub tablic informacyjnych. W zależności od wielkości ekranu często wykorzystywane są w celach informacyjnych i marketingowych przy eventach. Często można je znaleźć na stoiskach, przyjęciach firmowych, hotelach, urzędach itp. Od najprostszych zadań, takich jak wyświetlanie reklamy lub strony internetowej, po bardziej złożone zadania, takie jak wayfindery (interaktywne plany budynków), punkty rejestracji użytkowników i inne. InfoKioski mogą być wyposażone w dodatkowe peryferia – drukarka termiczna, czytnik kart magnetycznych itp. Odpowiednio skonstruowane i przygotowane mogą być również wykorzystywane jako typowe urządzenia przemysłowe na hali produkcyjnej, w ramach systemu MES lub ERP (kontrola jakości oraz wsparcie i zarządzanie procesem produkcyjnym) oraz Digital Signage.

Infokiosk LOKALIZATOR

Kioski multimedialne z odchyleniem ekranu np. 45 stopni są bardzo wygodne w obsłudze. Podobnie jak w przypadku całego totemu, ta konstrukcja została również wybrana na małą powierzchnię wystawienniczą. Urządzenia te są powszechnie stosowane w galeriach handlowych jako lokalizator, biurach, kinach, teatrach i hotelach. Oprócz uzyskiwania informacji możemy „zaplanować”, zarezerwować, kupić bilety, zarezerwować wizyty itp. w dowolnym miejscu. Urządzenia te mogą być dodatkowo wyposażone w klawiatury mechaniczne lub różnego rodzaju czytniki – co znacznie rozszerza ich możliwości.

Stół multimedialny Digital Signage

W porównaniu z powyższą konstrukcją stół multimedialny z ekranem dotykowym zajmuje więcej miejsca. Zaletą jest to, że przechylone lub płaskie ekrany mają ogromną interaktywną powierzchnię ekranu, wyposażoną w wielodotykowe nakładki. Stół multimedialny to świetne narzędzie do wykorzystania w muzeum. Pozwalają wielu osobom korzystać z jednej aplikacji w tym samym czasie! To o wiele przyjemniejsze niż stanie w kolejce. Służą do prowadzenia zajęć z historii jako wsparcie dla tzw. „wirtualnych muzeów”. Dobrze przemyślana aplikacja przyciąga do zabawy kilka osób jednocześnie. Infokiosk – Stół dotykowy znajdują swoje miejsce w firmach deweloperskich, na ekspozycjach nieruchomości, w galeriach handlowych jako punkty informacyjne i drogowskazy itp. Co najważniejsze, stół jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz Digital Signage.

wynajem infokiosku