Stojaki na Tablety i Uchwyty na tablety

WEWNĘTRZNE

Stojaki na tablety to opłacalny sposób na włączenie interaktywnego elementu do stoiska wystawowego, jednocześnie tworząc bardziej angażujące wrażenia dla odwiedzających. Nasza oferta stojaków na tablety jest przeznaczona dla większości popularnych tabletów, w tym urządzeń Samsung Galaxy Tab, Lenovo i większości modeli iPad-ów od Apple.

Oferujemy uchwyt naścienny na tablet, uchwyty na biurko i wolnostojące stojaki na tablety, co oznacza, że znajdzie się rozwiązanie na każdą przestrzeń i wydarzenie. Stojaki na tablety są popularnymi rozwiązaniami wystawienniczymi, które zwiększają interaktywność w restauracjach, punktach sprzedaży, salonach sprzedaży, punktach sprzedaży detalicznej i recepcjach, a jednocześnie są lekkie i łatwe w transporcie, dzięki czemu idealnie nadają się na wystawy, imprezy, targi, targi i nie tylko.

Wystawy i targi skupiają się na empirycznych ekspozycjach, a stojak na tablet to niedrogi sposób na modernizację stoiska bez naruszania cennej powierzchni. Możesz użyć stojaka na tablet do wyświetlania strony internetowej swojej firmy, referencji klientów, treści wideo lub konkursu – wszystko to jest skutecznym sposobem na zwiększenie ruchu na swoim stoisku i zwiększenie świadomości marki.

 

Stojaki i Obudowy do Tabletów

stojaki na tablety Apple iPad, Lenovo, Samsung

Wszystkie nasze stojaki na tablety mają przednie blokowane panele, co oznacza, że ​​Twój tablet będzie bezpieczny przed złodziejami i wandalami. Niektóre z naszych stojaków na tablety są wyposażone w systemy zarządzania kablami, co oznacza, że ​​tablet może być podłączony do stałego źródła zasilania na miejscu. Dzięki temu masz stały dostęp do biblioteki obrazów, filmów i technologii cyfrowej, którą możesz przeglądać Ty i Twoi klienci. Systemy zarządzania kablami są wbudowane w konstrukcję uchwytów na tablety, aby stworzyć eleganckie i wyrafinowane wykończenie.

Nasze stojaki na tablety z podstawami śrubowymi oferują bardziej trwałe rozwiązanie ekspozycyjne, ponieważ można je przymocować do podłoża w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa, podczas gdy te z lassem zabezpieczającym są dobrym rozwiązaniem tymczasowym, ponieważ można je łatwo przenosić, ale nadal zapewniają ochronę przed kradzieżą.

Masz pytanie? Napisz do nas


    Administratorem danych osobowych jest … Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłanie zapytanie zgodnie z polityką prywatności